PLAIS Bulletin 67

Szanowni PLAIS-owicze - jakby nie patrzeć - nie wszyscy,

Chciałbym przede wszystkim poinformować o składzie nowego PLAIS Executive Board, wybranego niedawno na kolejną kadencję:

http://plais.org/execboard.php

To zapewne będzie szczególnie interesujące dla niedawnego jeszcze Presidenta PLAISu (obecnie poza AISem i PLAISem) oraz byłych członków i członkiń PLAIS Executive Board.

Wracajcie do nas! Zawsze chętnie przyjmiemy każdego "syna marnotrawnego" i każdą "córkę marnotrawną" :-)
Flagowy event PLAISu - SIGSAND/PLAIS EuroSymposium (http://eurosymposium.eu ) ma się coraz lepiej, najbliższa edycja 25 września 2015.

Serdecznie witam w naszym gronie dwu nowych członków PLAISu, potwierdzenie wniesienia opłaty otrzymaliśmy z Headquarters AISu. Przede wszystkim witam Panią Prof. Ewę Ziembę z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a także "odzyskanego" Pana Prof. Bogdana Lenta z Politechniki w Zurichu.

Welcome on the board!

Czekamy na kolejne powroty - na najbliższe dwa lata wystarałem się dla Was o obniżoną stawkę membership fee - tylko 123USD, zaledwie 10 "zielonych" na miesiąc. No, Panowie i Panie - pokażmy swój wprawdzie skromny, ale jednak gest!. Nie blokujcie sobie sami międzynarodowej kariery naukowej!!! Toż. to głupota...

Miłego dnia,

życzy
S. Wrycza,
PLAIS President